Držák akční kamery na hrudník

Produkt nemá žádné parametry.

O.k.

• Cena,kvalitní provedení.
    • Trochu krátké popruhy(to mají ale i držáky jiných výrobců) ale jsem opravdu přerostlý člověk a používám ted v zimě oblečený přes motobundu s chrániči.

Jsem spokojený,mám co jsem očekával.Kamera na helmě na teréním motocyklu dostávala rány větvemí atd.Na hrudi je krytá a plus je zajímavý pohled z kamery.

Produkt nemá žádné parametry.

Držák na hrudník pro kamery SJCAM™, GitUp™, GoPro™ (Chest Body Strap)

Dobrý den, hrudník ven! Více info ZDE

Chest Body Strap je držák určený k upevnění sportovní kamery GoPro™, SJCAM™. Držák si upevníte na prsa a můžete pořizovat záběry rukou, nohou, lyží či řídítek. Ideální pro natáčení při jízdě na kole, kanoistice, lyžování, lezení či skocích z letadla.  Držák má nastavitelné popruhy, aby dobře seděl a záběry byly perfektní.

Kompatibilní s kamerami:

Gopro™ Hero1 / Hero2 / Hero3 / 3+ / Hero 4 /